با دیجیتالی شدن تمام امور و استفاده‌ی هرچه بیشترِ مردم از فضای وب، کسب و کارهای مختلف هم بیشتر از قبل برای انجام تبلیغات و بازاریابی خود وارد این فضا می‌شوند. یکی از راه‌های تبلیغات آنلاین، انتشار رپورتاژ در سایت‌های معتبر و قوی و گرفتن بک لینک باکیفیت از آنهاست. سایت حرف تازه یک مجله اینترنتی نوظهور است که در مدت زمان نسبتاً کوتاهی توانسته است اعتبار و ارزش زیادی را از آن خود کند. مجله اینترنتی «حرف تازه» محتوای یکتا و باکیفیت زیادی در حوزه‌های مختلف تولید می‌کند که در دسته‌بندی‌های متنوع که خود شامل چند زیردسته‌ی مرتبط دیگر است، قرار گرفته‌اند. بنابراین می‌توان گفت که هر کسب و کاری با حوزه‌های فعالیت مختلف می‌تواند اقدام به انتشار تبلیغات و رپورتاژ در سایت حرف تازه کند. دسته‌بندی‌های موضوعی اصلی سایت حرف تازه به شرح زیرند:

 • اخبار
 • سبک زندگی
 • تکنولوژی
 • اس ام اس
 • عکس
 • گردشگری
 • بیوگرافی
 • پزشکی و سلامت
 • مذهبی
 • هنری
 • سرگرمی
 • دکوراسیون
 • ورزشی

شروع فعالیت دامنه سایت حرف تازه harfetaze.com

در تصویر زیر می‌توانید نمودار فعالیت این دامنه را در سایت(+) web.archive.org مشاهده کنید. با توجه به تصویر زیر، شروع فعالیت این دامنه به سال 2010 میلادی بر می‌گردد، اما فعالیت رسمی مجله اینترنتی حرف تازه روی این دامنه از سال 2017 میلادی یا 1396 هجری شمسی شروع شده است. در ادامه مقاله مشاهده خواهید کرد که با وجود اینکه مدت طولانی از راه‌اندازی سایت حرف تازه نمی‌گذرد، این سایت قدرت و اعتبار بالایی در سطح وب دارد.

وب آرشیو

نمودار فعالیت دامنه سایت حرف تازه

آمار ترافیک و بازدیدهای سایت حرف تازه

دسترسی به آمار بازدید دقیق یک وبسایت تقریباً کاری غیرممکن است و این اطلاعات فقط در اختیار مدیر همان سایت است. اما ابزارهایی در سطح وب وجود دارند که میزان بازدید و یا دیگر پارامترهای سایت را به صورت تخمینی محاسبه می‌کنند. وب‌سایت سیمیلاروب یکی از بهترین ابزارهای تخمین آمار ورودی وب‌سایت‌ها است که به کمک آن می‌توان تخمین خوبی از ترافیک و بازدید و دیگر پارامترهای سایت را مشاهده نمود.

در جدول زیر، اطلاعات بدست آمده از سیمیلاروب (+) را در مورد “سایت حرف تازه” مشاهده می کنید:

تعداد بازدید (Visits) سالانه تقریبا 48 میلیون بازدید
تعداد بازدید (Visits) ماهانه تقریبا 4 میلیون بازدید
تعداد بازدید (Visits) روزانه تقریبا 133 هزار بازدید
تعداد بازدید صفحات (Pageview) ماهانه تقریبا 6.8 میلیون بازدید صفحه
تعداد بازدید صفحات (Pageview) روزانه تقریبا 226 هزار بازدید صفحه
میانگین مدت زمان حضور کاربران در سایت تقریبا 1:08 دقیقه
میانگین صفحات مشاهده شده توسط کاربران در هر بازدید تقریبا 1.7 صفحه

تعداد Visits نمایش‌دهنده تعداد کاربری است که در بازه مشخص‌شده از این سایت بازدید می‌کنند. پارامتر Pageview مشخص می‌کند که هرکدام از این کاربران، به‌طور میانگین، چند صفحه از سایت را بررسی کردند. از ضرب این 2 پارامتر تعداد صفحات بازدید شده سایت توسط کاربران، به‌دست می‌آید. این عدد نشان‌دهنده میزان بازدید از بنرهای تبلیغاتی شماست با فرض اینکه بنر شما در تمام صفحات این سایت درج‌شده باشد. با توجه به آمار سایت حرف تازه به نظر می‌رسد این سایت محلی مناسب برای انتشار تبلیغات برای بیشتر کسب‌وکارها باشد.

میانگین زمان حضور کاربر در سایت هم دیگر پارامتر مهمی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم. برای مثال اگر برای سایتی این پارامتر کمتر از 20 ثانیه باشد، با احتمال زیادی می‌توان حدس زد که ورودی‌های این سایت ناخواسته وارد این سایت شدند (از طریق ربات، پاپ آپ و…) و بعد از ورود، بدون در نظر گرفتن مطالب سایت، از این سایت خارج شدند. با توجه به آمار جدول بالا، میانگین زمان حضور هر کاربر در سایت حرف تازه حدود یک دقیقه است که نشان می‌دهد محتوای سایت به اندازه‌ای جذاب است که کاربر را برای مدتی درون سایت نگه دارد. همچنین میانگین تعداد صفحاتی که هر کاربر در هر بازدید خود از سایت حرف تازه مشاهده می‌کند حدود 1.7 صفحه است و این بیانگر آن است که کاربران جذب مطالب یا بخش‌های متعددی از سایت می‌شوند.

بنا بر موارد گفته شده، می‌توان نتیجه گرفت که به دلیل محتوای جذاب و باکیفیت سایت حرف تازه، احتمالاً میزان Bounce Rate یا نرخ پرش سایت حرف تازه پایین است. بنابراین رپورتاژ در سایت حرف تازه و یا انجام تبلیغات در این سایت، می‌تواند گزینه مناسبی برای معرفی کسب‌وکار شما، به مخاطبین این سایت باشد.

تفکیک ورودی‌های سایت حرف تازه و ترافیک گوگل

با بررسی اطلاعات ارائه‌شده از سایت سیمیلاروب در مورد تفکیک ورودی‌های “سایت حرف تازه”، نمودارهای زیر به‌دست آمدند. با توجه به این نمودارها، مشاهده می‌کنید که تقریباً 91 درصد ترافیک سایت حرف تازه (معادل حدود 6 میلیون بازدید ماهانه) به صورت ارگانیک و از طریق جستجوی گوگل وارد آن شده‌اند. به عبارتی، این ترافیک ورودی از طریق جستجوی کلمات کلیدی مختلف توسط کاربران در موتور جستجوی گوگل ایجاد شده است و به آن Organic Search Traffic گفته می‌شود.

بالا بودن درصد این ترافیک ورودی در سایت حرف تازه نشان می‌دهد که این سایت اعتبار بسیار بالایی نزد گوگل دارد و این اعتبار را از راه‌های مختلفی مثل تولید محتوای غنی و باکیفیت، بهینه‌سازی و سئوی وبسایت و بسیار روش‌های دیگر، به‌دست آورده است. حدود 391 هزار بازدید ماهانه‌ی سایت حرف تازه نیز از طریق مراجعه مستقیم کاربر به سایت ایجاد می‌شود و این بازدیدکنندگان در واقع مخاطبان ثابت سایت حرف تازه محسوب می‌شوند. بنابراین با توجه به اعتبار بالای سایت حرف تازه نزد موتورهای جستجو که به معنی رتبه‌بندی بالای صفحات این سایت در نتایج جستجو و سرعت بالای ایندکس صفحات آن است، انتشار رپورتاژ در سایت حرف تازه ایده‌ی مطلوبی برای تبلیغ و سئوی وبسایت شما خواهد بود.

تفکیک ورودی‌های سایت حرف تازه

در جدول زیر، تخمینی از میزان ترافیک ورودی به سایت حرف تازه را از موتور جستجوی گوگل، مشاهده می کنید.

مدت زمان تخمین بازدید
تعداد ورودی ماهانه از گوگل 5,942,950 ورودی
تعداد ورودی روزانه از گوگل 198,000 ورودی

تبلیغات بنری و کلیکی در سایت حرف تازه

درج بنر تبلیغاتی شما در سایت‌های پربازدید و بزرگ می‌تواند بازدهی بالایی برای فرآیند دیجیتال مارکتینگ شما داشته باشد. در واقع شما با انجام تبلیغات بنری یا کلیکی علاوه بر این که ترافیک زیادی را به سمت صفحات سایت خود هدایت می‌کنید، باعث بهبود سئوی سایت، افزایش اعتبار آن و افزایش مشتری یا فروش خدمات و محصولات خود نیز می‌شوید.

در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که چند بنر تبلیغاتی با عنوان «مطالب پیشنهادی» در انتهای یکی از مقالات سایت حرف تازه درج شده است. همچنین اگر نگاهی به صفحه اول سایت حرف تازه بیاندازید، شاهد تعدادی بنر تبلیغاتی (از نوع ثابت، متحرک و pop-up) که در قسمت سایدبار سایت درج شده‌اند نیز خواهید بود. بنابراین شما هم می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را در یک دوره‌ی خاص (معمولاً یک ماهه) در جایگاه دلخواه خود از سایت حرف تازه قرار دهید تا ترافیک ورودی بالایی از طریق این سایت دریافت کنید.

تبلیغات بنری سایت

تبلیغات در سایت حرف تازه

تخمین کلیک دریافتی از سایت حرف تازه

شاید این سؤال در ذهن شما ایجاد شده باشد که در نهایت با درج بنرهای تبلیغاتی در این سایت، چه تعداد کلیک از این سایت دریافت خواهید کرد. این مورد به پارامترهای زیادی بستگی دارد. برای درک این مفهوم ابتدا به تعریف واژه CTR می‌پردازیم. واژه CTR مخفف Click Through Rate و به معنای نرخ کلیک است. یعنی چند درصد از کاربران، زمانی که بنرهای تبلیغاتی را می‌بینند، روی این بنرها کلیک می‌کنند. در واقع CTR از تقسیم میزان کلیک بر میزان نمایش تبلیغات بنری به‌دست می‌آید. بنابراین هر چه میزان CTR بیشتر باشد شما کلیک بیشتری دریافت می‌کنید.

حالا سؤال اصلی این است که CTR به چه عواملی بستگی دارد و چگونه می‌توان CTR بنرهای تبلیغاتی را افزایش داد؟ این یک مبحث مهم در دیجیتال مارکتینگ است و پارامترهای زیادی در تعیین CTR دخیل هستند. از جایگاهی که بنر را درج کردید تا رنگی که برای بنر در نظر گرفته‌اید و حتی دکمه ای که برای دعوت به اقدام (CTA) انتخاب کردید. برای مثال جایگاه بالای سایت در بیشتر سایت‌ها از جایگاه‌های انتهای سایت، CTR بالاتری دارد و یا اینکه استفاده از رنگ‌های گرم (قرمز، زرد، نارنجی و…) در بنر تبلیغاتی، می‌تواند باعث افزایش CTR شود.

نکته: در صورتی که آشنایی کافی با دکمه دعوت به اقدام (CTA) ندارید پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله آموزشی زیر مراجعه کنید:

اگر تصور کنیم که بنر تبلیغاتی شما دارای نرخ کلیک 0/25 درصد باشد، با درج این بنر در “سایت حرف تازه” می‌توانید انتظار داشته باشید که بنر شما در یک ماه تقریباً 17,000 کلیک را دریافت کند. اگر بتوانید CTR بنر خود را به 0/5 درصد افزایش بدید، تقریباً در یک ماه 34,000 کلیک دریافت خواهید کرد.

در جدول زیر میزان کلیک احتمالی را با توجه به CTR مشاهده می‌کنید:

نرخ کلیک CTR میزان کلیک احتمالی ماهانه
0/25 درصد تقریبا 17,000 کلیک
0/5 درصد تقریبا 34,000 کلیک

اگر می‌خواهید محصولات یا خدمات خود را در بزرگ‌ترین و پربازده ترین رسانه‌های دیجیتال و آنلاین کشور مانند “سایت حرف تازه” و بسیار موارد دیگر معرفی و تبلیغ و ترافیک زیادی را به وبسایت خودتان هدایت کنید،‌ کاپریلا می‌تواند در این مسیر همراه شما باشد. برای استفاده از خدمات تبلیغات آنلاین کاپریلا می‌توانید روی عبارت ثبت سفارش تبلیغات کلیکی و بنری کلیک کنید و با مراجعه به وبسایت کاپریلا، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان کاپریلا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

بک لینک‌های سایت حرف تازه

در تصویر زیر که از سایت Moz گرفته‌شده است، مشاهده می‌کنید که سایت حرف تازه از سایت‌های معتبر و قوی مانند گوگل، ویکی‌پدیا، مدیوم و… که DA های بالای 90 دارند، بک لینک گرفته است. به واسطه‌ی این بک لینک‌های قدرتمند، DA سایت حرف تازه نیز بالا رفته و اعتبار و قدرت زیادی به آن افزوده شده است. بنابراین سایت حرف تازه را می‌توان به عنوان یک منبع معتبر و مناسب برای گرفتن بک لینک باکیفیت به شمار آورد. برای گرفتن بک لینک از روش‌های متنوعی می‌توان استفاده کرد. یکی از روش‌ها برای گرفتن بک لینک از یک سایت معتبر، استفاده از رپورتاژ است. شما هم می‌توانید با درج رپورتاژ در “سایت حرف تازه” از این سایت بک لینک بگیرید و اعتبار دامنه خود را نزد موتورهای جستجو افزایش دهید.

بک لینک سایت

بک لینک‌های سایت حرف تازه

قدرت دامنه (دامین اتوریتی یا DA) سایت حرف تازه

Domain Authority یا قدرت دامنه هر سایت عددی بین 0 تا 100 و بیانگر میزان اعتبار آن سایت نزد موتورهای جستجو است. هر چه این عدد به 100 نزدیک‌تر باشد، اعتبار سایت هم بالاتر است. برای درک تاثیر قدرت دامنه، 2 سایت را در نظر بگیرید. زمانی که سایت اول با DA بالا به سایت دوم بک لینک می دهد، اعتبار و قدرت دامنه سایت دوم هم بالا می رود و این تاثیر مستقیم روی بهبود سئوی سایت دارد. بهبود سئو باعث نمایش بیشتر در موتورهای جستجو و در نهایت افزایش ورودی می شود.

در تصویر زیر (برگرفته از سایت Moz) مشاهده می‌کنید که قدرت دامنه سایت حرف تازه برابر 64 است و حدود 2 هزار دامنه‌ی مختلف، به آن بک لینک داده‌اند. همچنین مقدار Spam Score سایت حرف تازه برابر یک درصد است. با توجه به این فاکتورها، اعتبار سایت حرف تازه نزد گوگل بسیار بالاست و این بدان معناست که گرفتن بک لینک از این سایت، اقدامی عالی برای رشد وبسایت کسب و کار شما خواهد بود. به عبارت دیگر، قدرت و اعتبار سایت شما نیز به واسطه‌ی بک لینک‌هایی که از سایت حرف تازه می‌گیرید بالا خواهد رفت. به همین دلیل رپورتاژ در “سایت حرف تازه” می‌تواند تاثیر مثبتی روی سئوی سایت شما داشته باشد.

قدرت دامنه

قدرت دامنه سایت حرف تازه

لینک‌سازی با خرید رپورتاژ آگهی در سایت حرف تازه

خرید بک لینک باکیفیت از سایت‌های قوی، پربازدید و معتبری مثل حرف تازه، از طریق راه‌های زیر باعث بهبود سئوی سایت شما و قدرتمند شدن آن خواهد شد:

 • سئوی کلمات کلیدی موجود در انکرتکست لینک‌ها
 • افزایش قدرت صفحات (Page Authority) و قدرت دامنه (Domain Authority) سایت شما
 • بالارفتن رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو
 • سریع‌تر ایندکس شدن صفحات سایت شما
 • افزایش بازدید و ترافیک ورودی سایت شما

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، انتشار رپورتاژ در سایت حرف تازه یکی از بهترین راه‌های خرید بک لینک از این سایت است؛ چراکه هزینه آن نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی مقرون به صرفه‌تر است، رپورتاژ شما به صورت همیشگی در سایت باقی می‌ماند و در نتیجه همواره ترافیکی از طریق این بک لینک‌ها وارد سایت شما خواهند شد که موجب برندسازی، جذب مخاطب و افزایش فروش محصولات و خدمات شما می‌شود. بنابراین، خرید و انتشار رپورتاژ در سایت حرف تازه روشی عالی برای تبلیغات آنلاین کسب و کار شما محسوب می‌شود.

نمونه رپورتاژهای منتشر شده در سایت حرف تازه

اگر کلمه «رپورتاژ آگهی» را در سایت حرف تازه جستجو کنید، فهرست رپورتاژهایی که تا به حال در این سایت منتشر شده‌اند را مشاهده خواهید کرد. تعداد کلمات رپورتاژ در سایت حرف تازه به اندازه استاندارد آن یعنی حدود 700 تا 1300 کلمه است و امکان درج سه لینک فالو با انکرتکست دلخواه و در مکان دلخواه از متن برای شما وجود دارد. در انتهای رپورتاژهای سایت حرف تازه امکان درج تگ‌های مرتبط با رپورتاژ، نظر دهی و گزینه‌ای برای به اشتراک‌گذاری محتوای رپورتاژ شما در تلگرام، توییتر و فیسبوک وجود دارد که این موارد باعث تعامل بیشتر مخاطب با کسب و کار شما و بیشتر دیده شدن رپورتاژ شما توسط مخاطبان می‌شود. در تصویر زیر یک نمونه رپورتاژ منتشرشده در سایت حرف تازه را مشاهده می‌کنید که هر سه لینک فالوی آن در پاراگراف اول قرار گرفته و به معرفی کسب و کاری در زمینه سئو پرداخته است.

رپورتاژ

نمونه رپورتاژ منتشر شده در سایت حرف تازه

قیمت و خرید رپورتاژ در سایت حرف تازه و ثبت سفارش در نشریلا

نکات گفته شده در این مقاله، اعتبار و ارزش بالای سایت حرف تازه را برای درج رپورتاژ و یا درج تبلیغات در این سایت، نشان دادند. برای دریافت تعرفه‌های تبلیغاتی این سایت و اطلاع از هزینه‌های آن می توانید از نشریلا استفاده کنید. نشریلا پلتفرم انتشار «رپورتاژ آگهی» و «بررسی محصول و معرفی خدمات» در دنیای وب فارسی است. در نشریلا، تنها با ثبت سفارش و یا ارسال درخواست خود، تمامی فرآیندهای انتشار رپورتاژ و معرفی محصول خود را در کوتاه‌ترین زمان و مقرون به صرفه‌ترین قیمت (بعضاً قیمتی پایین‌تر از قیمت ارائه رپورتاژ توسط خود سایت) دنبال کنید.

برای کسب اطلاع از قیمت رپورتاژ در “سایت حرف تازه” و ثبت سفارش رپورتاژ آگهی خود، می‌توانید وارد صفحه ثبت سفارش رپورتاژ آگهی نشریلا شوید.

ثبت سفارش رپورتاژ آگهی – کلیک کنید

شاید به بررسی سایت‌های زیر هم علاقه‌مند باشید:

بر اساس رای 1 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
شما قبلا رای داده‌اید!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.

دانش‌آموخته رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار
علاقمند به نویسندگی، ویراستاری و تولید محتوای وب و شبکه‌های اجتماعی
علاقمند به یادگیری دیجیتال مارکتینگ و سئو
دارای رزومه‌ای با سابقه تخصصی تولید محتوای متنی (مانند مقاله وبلاگ، نقد و بررسی، معرفی محصول، رپورتاژ، پست اینستاگرام و…) در زمینه‌های مختلف IT، مدیریت کسب و کار، پزشکی، تکنولوژی، مارکتینگ و…

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.