تبلیغات در مجله کاپریلا

در مجله کاپریلا، روزانه پست‌های آموزشی متعددی با بالاترین کیفیت ممکن، چه از نظر سطح علمی و چه از نظر سطح نگارشی در زمینه‌های تخصصی مرتبط با تبلیغات اینترنتی، کسب و کار، بازاریابی دیجیتال و موارد دیگر منتشر می‌شوند. در هر ماه میزان قابل توجه ای کاربر یکتا به این وبلاگ سر می‌زنند.

گفتنی است که در موارد متعددی، کاربران مجله کاپریلا بیش از ۸ الی ۹ دقیقه زمان را صرف مطالعه تنها یکی از پست‌های آن می‌کنند، که این عدد رقمی قابل توجه و نادر در میان سایت‌ها و وبلاگ‌های مشابه است. تبلیغات در مجله کاپریلا به صورت «رپورتاژ آگهی» امکان‌پذیر است که در ادامه به شرح هر یک از این روش‌ها خواهیم پرداخت.

جهت سفارش تبلیغات در مجله کاپریلا به صورت رپورتاژ آگهی یا حامی مطالب، می‌توانید در ساعات اداری با شماره ۵۷۹۱۶۴01-۰۲۱ تماس بگیرید یا در صورت تمایل با آدرس ایمیل support@kaprila.com و یا آیدی تلگرام nashrila_admin@ مکاتبه کنید.

رپورتاژ آگهی

پیش از هر چیز لازم است اشاره کنیم رپورتاژ آگهی متنی است که با آن، شما می‌توانید به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید. این متن پس از انتشار، برای همیشه روی مجله کاپریلا باقی خواهد ماند. در ادامه می‌توانید از مزایای انتشار رپورتاژ آگهی در مجله کاپریلا آگاه شوید، اهدافی که می‌توان با آن برآورده ساخت را مطالعه کنید، نمونه‌هایی از رپورتاژ‌ آگهی‌هایی که قبلاً در این وبلاگ منتشر شده‌اند را ببینید و همینطور از هزینه انتشار و شرایط عمومی پذیرش رپورتاژ آگهی در مجله کاپریلا، مطلع شوید.

مزایای انتشار رپورتاژ آگهی در مجله کاپریلا

در ادامه برخی از مزایای اصلی انتشار رپورتاژ آگهی در مجله کاپریلا ذکر شده‌اند، این موارد عبارت هستند از:

 • دیده شدن محتوای شما توسط چند صد هزار مخاطب
 • افزایش آگاهی پیرامون برند، محصول یا خدمات شما
 • به دست آوردن جایگاه بهتر در نتایج جستجوی گوگل با گذر زمان و افزایش ترافیک

انتشار رپورتاژ آگهی در مجله کاپریلا با چه اهدافی اثر‌گذار است؟

از آنجایی که عمده مخاطبین مجله کاپریلا را اقشار مختلف جامعه تشکیل می‌دهند. بر همین اساس، با انتشار رپورتاژ آگهی در آن برای مواردی که در ادامه آمده است، می‌توانید به نتیجه‌ای بسیار مطلوب دست پیدا کنید.

 • افزایش میزان ترافیک ورودی سایت
 • بهینه سازی سئو خارجی سایت
 • اطلاع‌رسانی راجع به محصولات و خدمات کسب و کار
 • افزایش فروش محصولات و خدمات
 • و…

نمونه رپورتاژ‌ آگهی‌ که در مجله کاپریلا منتشر شده‌ است

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در مجله کاپریلا

 • هزینه انتشار «رپورتاژ آگهی» در مجله کاپریلا (با لینک فالو) 700 هزار تومان است.

شرایط عمومی پذیرش رپورتاژ‌ آگهی در مجله کاپریلا

 1. رپورتاژ آگهی شما باید سرویس و یا محصول مفیدی را به مخاطبین مجله کاپریلا معرفی کند.
 2. متن رپورتاژ باید بین 500 کلمه تا 2500 کلمه باشد. برای جذابیت محتوایی و بصری بیشتر، لازم است برای هر 500 کلمه در رپورتاژ آگهی خود یک تصویر مناسب در نظر بگیرید. تعداد تصاویر متن نباید بیشتر از 5 تصویر باشد.
 3. در ابتدای رپورتاژ آگهی شما یک تصویر درج می‌شود، ابعاد عکس یاد شده باید به صورت مستطیل و حداقل ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل و فرمت آن نیز «JPEG» باشد.
 4. هر رپورتاژ‌ آگهی حداکثر می‌تواند 3 لینک به خارج از وبلاگ کاپریلا (به صفحات مجزا از یک سایت واحد) داشته باشد و در صورت نیاز به درج لینک‌های بیشتر، هزینه هر یک لینک اضافه‌تر 70 هزار تومان به ازای هر یک لینک اضافه خواهد بود.
 5. رپورتاژ آگهی بر اساس استایل‌بندی (بولد، ایتالیک، های‌لایت بخشی از متن و موارد مشابه) که در فایل ورد از جانب سفارش‌دهنده ارائه شده به انتشار نخواهد رسید و استایل آن بر مبنای ساختار صفحات مجله کاپریلا تنظیم خواهد شد.
 6. پس از انتشار رپورتاژ آگهی، امکان ویرایش آن یا تغییر لینک‌ها وجود نخواهد داشت و ویرایش تنها در صورتیکه خطایی از جانب تحریریه مجله کاپریلا در حین انتشار رخ داده باشد و مغایرتی با فایل نهایی هماهنگ شده وجود داشته باشد، صورت خواهد پذیرفت.

 

مواردی که ممکن است رپورتاژ آگهی برای انتشار پذیرفته نشود

 1. سوژه و همچنین متن رپورتاژ آگهی از جانب مجموعه کاپریلا مورد بررسی قرار خواهند گرفت. این مجموعه، ممکن است برخی از موارد را به دلیل عدم همخوانی با نیازهای مخاطبین خود و یا دیگر ملاحظات به انتشار نرساند.
 2. رپورتاژ آگهی‌هایی که سرویس‌های تبلیغاتی اینترنتی مشابه خدمات «کاپریلا» را معرفی می‌کنند، پذیرفته نمی‌شوند و به انتشار نخواهند رسید.

 

تبلیغات به عنوان حامی مطلب

در انتهای هر یک از مطالب مجله کاپریلا، کادر تبلیغاتی با عنوان «حامی مطلب»‌ در نظر گرفته شده است و این کادر برای هر پُست به صورت جداگانه و برای مدت یکسال به فروش می‌رسد. شما با حضور در این فضای تبلیغاتی و بهره‌‌گیری از آن، قادر خواهید بود کسب و کار، محصول یا خدمات خود را در قالب متنی کوتاه به همراه لوگو و لینک معرفی کنید. در ادامه می‌توانید از مزایای نمایش تبلیغ به عنوان حامی مطالب در انتهای پست‌های مجله کاپریلا آگاه شوید، اهدافی که می‌توان با اینکار برآورده ساخت را مطالعه کنید، نمونه‌هایی از پست‌هایی که قبلاً مورد حمایت قرار گرفته‌اند را ببینید و همینطور از شرایط عمومی پذیرش حامی برای مطالب در مجله کاپریلا و هزینه آن به ازای هر پست، مطلع شوید.

مزایای تبلیغات در قالب حامی مطالب

مطالب مجله کاپریلا، توسط اقشار مختلف جامعه می‌شوند. همچنین بسیاری از این مطالب «کلمات کلیدی»‌ را پوشش داده‌اند که توسط این قشر در زمینه‌های گوناگون جستجو می‌شوند. با جستجوی این کلمات کلیدی در اصل پست‌های مجله کاپریلا به دفعات در صفحه اول گوگل و جزو اولین نتایج به نمایش در می‌آیند و همواره سبب می‌شوند مخاطبین جدیدی آن‌ها را پیدا کرده و به مطالعه‌شان بپردازند. شما با حضور در کادر حامی مطالب در انتهای این پست‌ها قادر خواهید بود:

 • آگاهی از برند و محصول خود را افزایش دهید.
 • همواره خود را در معرض دید مخاطبین مطلبی با موضوعی خاص و کلیدی قرار دهید.
 • با گذر زمان جایگاه بهتری را در نتایج جستجوی گوگل به دست آورید.
 • تبلیغ خود را برای یکسال در انتهای مطالب موردنظرتان نمایش دهید.

 

نمونه‌ای از کادر حامی مطلب

در ادامه می‌توانید تصویر نمونه‌ای از کادر حامی مطلب که در انتهای پست‌های مجله کاپریلا به نمایش در می‌آید را مشاهده کنید:

tihe

هزینه تبلیغات به عنوان حامی مطالب

تبلیغات به عنوان حامی مطالب مجله کاپریلا از طریق خریداری بسته‌های یک پستی، سه پستی و ده پستی شش ماهه امکان‌پذیر است. در ادامه تعرفه تهیه هر یک از این بسته‌ها به ترتیب ذکر شده است:

 • معرفی به عنوان حامی یکی از مطالب مجله کاپریلا به مدت شش ماه: 700 هزار تومان
 • معرفی به عنوان حامی سه مطلب از مجموعه مطالب مجله کاپریلا به مدت شش ماه: جمعاً یک میلیون و پانصد هزار تومان
 • معرفی به عنوان حامی ده مطلب از مجموعه مطالب مجله کاپریلا به مدت شش ماه: جمعاً چهار میلیون تومان

شرایط عمومی واگذاری کادر «حامی مطلب» در انتهای پست‌های مجله کاپریلا

 1. تبلیغ شما بهتر است به نوعی با مطلبی که برای خرید «کادر حامی»‌ آن اقدام کرده‌اید مرتبط باشد.
 2. لازم است برای کادر حامی، متنی بین ۱۵۰ الی حداکثر ۲۰۰ کلمه تهیه شود که شرکت، محصول، خدمات یا استارت‌آپ شما را معرفی کرده باشد.
 3. هر کادر حامی تنها می‌تواند 1 لینک به خارج از کاپریلا داشته باشد.
 4. اگر مطلبی پیش از این «کادر حامی»‌ آن به فروش رسیده باشد، امکان فروش مجدد این کادر و یا افزودن یک کادر حامی دیگر به آن وجود نخواهد داشت.
 5. برای هر کادر حامی لازم است یک لوگو با ابعاد حداقل ۳۵۰ در ۳۵۰ پیکسل ارائه شود.
 6. مجله کاپریلا ممکن است روی متن ارائه شده از سمت متقاضی حضور در کادر حامی بهبودهایی را اعمال کند.
 7. در تمامی موارد و پس از خرید یک بسته حامی مطالب تنها یک متن و یک لوگوی واحد برای کل پست‌های آن بسته قابل نمایش خواهد بود و نمی‌توان به هر پست متن و لوگویی جداگانه را اختصاص داد.

مواردی که ممکن است درخواست حامی مطلب پذیرفته نشود

 1. سوژه و همچنین متن مورد تقاضا برای درج در کادر حامی مطلب از جانب مجموعه کاپریلا مورد بررسی قرار خواهند گرفت. این مجموعه، ممکن است برخی از موارد را به دلیل عدم همخوانی با نیازهای مخاطبین خود و یا دیگر ملاحظات به انتشار نرساند.
 2. همانطور که اشاره شد، لازم است تبلیغ برای کادر حامی مطالب به نوعی با مطلبی که قرار است در انتهای آن درج شود در ارتباط باشد. اما در صورتیکه تبلیغ مذکور سرویس‌های تبلیغاتی، مشابه خدمات «کاپریلا» را معرفی کند، پذیرفته نخواهد شد.

درخواست خود را ثبت کنید

جهت سفارش تبلیغات در مجله کاپریلا به صورت رپورتاژ آگهی یا حامی مطالب، می‌توانید در ساعات اداری با شماره ۵۷۹۱۶۴01-۰۲۱ تماس بگیرید یا در صورت تمایل با آدرس ایمیل support@kaprila.com و یا آیدی تلگرام nashrila_admin@ مکاتبه کنید.